RYCHLÝ KONTAKT

Zavolejte a my Vám pomůžeme a poradíme.

Tel.: 737 77 90 80

Volejte kdykoli od 8:00 - 22:00 hod.

AKTUALITY

Právě jsme pro Vás spustili tento nový web.

Informace budeme doplňovat. Děkujeme za Vaši přízeň.

VAŠE DOTAZY

Potřebujete s něčím poradit?

Chcete se na něco zeptat?

... tak nám neváhejte napsat!

AKCE A NOVINKY NA EMAIL

NEWSLETTER

Zde se můžete přihlásit k zasílání informačních mailů - AKCE a NOVINKY - vše Vám přijde pohodlně na Váš mail.

ANKETA

Jaké služby využíváte nejraději?

  Celkem hlasů: 0
  POČÍTADLO PŘÍSTUPŮ:

  TOPlist

  Výroba kuchyní

  Výroba kuchyní je dnes zaměřením mnoha firem, ale jsou to vždy spolehlivé firmy? Mnohdy vás bude výroba kuchyně stát jen hromadu peněz a výsledek nebude zdaleka takový, jako když tuto práci svěříte specialistovi. Řemelsníkovi, který s oborem výroby kuchyní má již mnohaletou praxi.

  V dnešní době není ani snadné se správně zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit správnou koncepci využití prostoru při výrobě kuchyně. Výroba kuchyní se již řadu let zabývá nejen samotnou výrobou ale i poradenstvím a navrhováním především moderních kuchyní, vestavěných skříní a nábytku do interiéru. Rádi vám poradíme s výběrem, rozložením, materiálem a designem vaší nové kuchyně.

  Při výrobě kuchyně sledujeme nejmodernější trendy a při výrobě kuchyňských linek využíváme nových technologií a vyzkoušených postupů. Při výrobě kuchyňské linky dbáme na každý detail. Naším cílem je, aby zákazník vždy dostal nejen krásný kus nábytku, ale byl také spokojený s jeho plnou funkčností, kvalitou a bezpečností.

  S výrobou kuchyně na míru využijete i atypické prostory, půdní vestavby či jinak prostorově rozloženou místnost. Nemalou výhodou kuchyně na míru je přizpůsobení výšce vaší postavy.

  Kuchyňské linky vyrábíme v různých cenových relacích. S výrobou kuchyní si vyberete kuchyňskou linku dle vašich představ i finančního rozpočtu. Při výrobě nábytku do kuchyně klademe důraz především na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a neotřelý design.

  Navrhněte si kuchyň podle vašich představ. Nehledejte variantu kuchyně která se pouze blíží vaší představě - navrhněte si ji s naší pomocí sami.

  S realizací kuchyně na míru vám rádi poradíme. Výroba kuchyně je pro vás s naší firmou hračka.